• Usługi elektryczne i energetyczne
  • Kamery termowizyjne
  • Instalacje i pomiary elektryczne

Badania elektryczne Poznań

By sprawdzić, czy wszystko w instalacjach elektrycznych funkcjonuje prawidłowo, najskuteczniejszą metodą jest tego zbadanie. Dość powiedzieć, że państwo narzuciło na właścicieli wielu budynków obowiązek wykonywania co pięć lat przeprowadzania kontrolnych badań instalacji elektrycznych. Powiedzmy jednak szczerze - badania elektryczne Poznań powinno się wykonywać regularnie, niezależnie od tego, czy narzucają nam to przepisy, czy nie, ponieważ od poprawności działania instalacji elektrycznych zależy nasze bezpieczeństwo.

badania elektryczne poznańNasza firma od lat zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju badań i pomiarów z zakresu elektryki. Zatrudniamy doświadczonych elektryków z wieloletnią praktyką, którzy takie pomiary wykonują szybko, poprawnie i dokładnie. W zakres wykonywanych przez nas badań wchodzą m. in. badania wyłączników różnicowo - prądowych czy też badania natężenia oświetlenia.

Zajmujemy się też oceną skuteczności ochrony przez samoczynne wyłączenie zasilania. Nasi elektrycy wykonują szereg podstawowych, jak i bardziej zaawansowanych badań, dlatego niezależnie od tego, czy ciąży nad Państwem obowiązek, czy też po prostu chcecie skontrolować pracę instalacji w waszym domu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

poznań badania elektryczneJeśli chodzi o badania elektryczne, Poznań to główny teren naszych działań i niejeden poznaniak korzystał już z naszych usług.

Jako firmę cechuje nas fachowość, sumienność i dokładność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom bezpieczeństwa, a ich zadowolenie z naszej pracy jest dla nas najlepszą nagrodą.