• Usługi elektryczne i energetyczne
  • Kamery termowizyjne
  • Instalacje i pomiary elektryczne

Pomiary elektryczne Poznań

pomiary elektryczne poznańWszyscy, którzy są w posiadaniu bądź zarządzają obiektem budowlanym, zobowiązani są do przeprowadzania co 5 lat kontroli instalacji elektrycznych. Obowiązek ten nie obejmuje posiadaczy domów jednorodzinnych, jednak mając szkołę, szpital czy biuro, musimy zadbać o to, by kontrole były przeprowadzane regularnie. Kontrole mają służyć przede wszystkim naszemu bezpieczeństwu, ponieważ mają na celu wykrycie ewentualnych wad i nieprawidłowości w funkcjonowaniu instalacji.

Jeżeli chodzi o pomiary elektryczne Poznań jest terenem działalności naszej firmy. Wykonujemy szereg pomiarów instalacji, takich jak m. in. pomiary rezystancji izolacji, rezystancji impedancji pętli zwarcia, rezystancji uziemienia. Całość wykonywanych przez nas badań została wymieniona na naszej stronie. Pomiary przeprowadzają doświadczeni elektrycy, posiadający wszelkie uprawnienia niezbędne do wykonywania tego rodzaju kontroli. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala nie tylko na dokładne wykonanie badań, ale również na rozwianie wszelkich wątpliwości ze strony klientów - nasi elektrycy chętnie służą fachową poradą.

poznań pomiary elektryczneNasi klienci po przeprowadzeniu pomiarów otrzymują od nas protokoły, które są niezbędne do okazania w przypadku kontroli urzędowych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno klientów indywidualnych, jak i firm i przedsiębiorstw - przy korzystaniu z naszych usług, Państwa zadowolenie jest gwarantowane, ponieważ to na nim zależy nam najbardziej - dlatego też wykonujemy naszą pracę solidnie.