• Usługi elektryczne i energetyczne
  • Kamery termowizyjne
  • Instalacje i pomiary elektryczne

Kamera termowizyjna Poznań

poznań kamera termowizyjnaPrzeprowadzanie kontroli stanu instalacji elektrycznych nie tylko jest obowiązkiem nałożonym na właścicieli budynków przez państwo, ale przede wszystkim powinno służyć naszemu bezpieczeństwu.

Nasza firma od lat zajmuje się m. in. właśnie wykonywaniem szeregu pomiarów elektrycznych. Od pewnego czasu wykorzystujemy do tego celu metodę termowizyjną, której szereg zalet pozwala nie tylko na wielość zastosowań i - co ważniejsze - dokładność dokonywania pomiaru, ale oprócz tego umożliwia wykrycie usterek, które dopiero mogą mieć miejsce. Kamera termowizyjna Poznań znajduje zastosowanie zarówno w budownictwie, gdzie sprawdza się m. in. w kontrolnych przeglądach instalacji grzewczych i audytach energetycznych, termografii dachów i wykrywaniu konstrukcyjnych wad budynków, ale także w przemyśle, gdzie może precyzyjnie mierzyć wysokość temperatur, poziom napełnienia i służyć jako element kontroli jakości.

kamera termowizyjna poznańMetoda termowizji zyskuje coraz większą popularność ze względu na szerokie zastosowanie i precyzję, dlatego też kamera termowizyjna Poznań znalazła się także i w naszej firmie i obecnie wykonujemy dla naszych klientów za jej pomocą szereg badań i pomiarów z różnych zakresów. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani skorzystaniem z możliwości kamery termowizyjnej, zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas usług.

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktowania się z nami mailowo, telefonicznie bądź osobiście w naszej siedzibie. Wszelkie dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie.