• Usługi elektryczne i energetyczne
  • Kamery termowizyjne
  • Instalacje i pomiary elektryczne

Instalacje elektryczne Poznań

Głównym trzonem działalności naszej firmy jest montaż różnego rodzaju instalacji elektrycznych. Zatrudniając wykwalifikowanych i stale podnoszących swoje kompetencje i wiedzę elektryków możemy zaoferować naszym klientom cały szereg usług związanych z elektryką i zagwarantować fachowe, prawidłowe wykonanie wszystkiego w najdrobniejszych detalach.

instalacje elektryczneRealizujemy zlecenia składane zarówno przez firmy, jak i przez osoby prywatne, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Do wykonywania każdego rodzaju instalacji wykorzystujemy najlepszej jakości materiały, pochodzące od uznanych na rynku producentów. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy z naszych klientów musi mieć pojęcie o zagadnieniach związanych z elektrycznością, dlatego służymy fachowym doradztwem. Jednocześnie staramy się, by montowane przez nas instalacje elektryczne Poznań odpowiadały na realne potrzeby naszych zleceniodawców.

Najczęściej zajmujemy się montowaniem różnego rodzaju urządzeń oraz osprzętu w domach prywatnych i firmach, a także rozdzielniami elektrycznymi i złączami licznikowymi. W związku z rosnącym zainteresowaniem ogrzewaniem podłogowym, coraz częściej zajmujemy się także jego montażem, podobnie jak to się ma w przypadku wentylatorów i nawiewów. Naszym klientom jesteśmy także potrzebni przy remontach, gdzie zajmuje się montażem takich urządzeń, jak np. kuchnie elektryczne.

instalacje elektryczne poznańDla klientów prywatnych, jak i np. spółdzielni mieszkaniowych dosyć często montujemy instalacje domofonowe oraz inne systemy służące kontroli dostępu. Wykonujemy także instalacje odgromowe - trudno wyobrazić sobie, by jakiś budynek mógł się bez nich obejść. By tego rodzaju instalacje mogły jak najdłużej zapewniać stuprocentowe bezpieczeństwo mieszkańcom czy pracownikom budynku, do ich wykonania zawsze wykorzystujemy najlepszej jakości materiały wykonane z miedzi bądź miedziowane albo ocynkowane. Zastosowanie tego rodzaju materiałów znacznie przedłuża żywotność instalacji odgromowych, zatem odsuwa w czasie konieczność ich wymiany. Instalacje elektryczne Poznań jakie wykonujemy dla naszych klientów to także układy sterownicze i systemy sterowania oświetleniem, także awaryjnym. Dodatkowo zajmujemy się dostosowywaniem już istniejących instalacji do obecnie obowiązujących norm i przepisów prawnych. Wykonywane przez nas usługi oferujemy w cenie konkurencyjnej, jednak adekwatnej względem wysokiej jakości efektów wykonywanej przez nas pracy.

Oprócz wykonywanych instalacji, pracownicy naszej firmy służą także fachową poradą. Jeśli chodzi o montowane przez nas instalacje elektryczne, Poznań to główne pole naszych działań - tu mieści się nasza firma i tu pomagamy mieszkańcom i przedsiębiorcom w utrzymaniu instalacji elektrycznych w dobrym stanie. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zachęcamy do kontaktowania się z nami mailowo lub telefonicznie celem ustalenia szczegółów zlecenia, bądź też do osobistej wizyty w naszej siedzibie na ul. 28 Czerwca 1956 r. 253/5.